554EBDB9-1BA3-4DC6-BFB2-F9201E85EC43

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Іллінському храмі на Подолі

2 серпня 2019 року, у день пам’яті святого славного пророка Ілії, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Свято-Іллінському храмі Києва.

Його Блаженству співслужили клірики Іллінського храму та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до пастви зі словом проповіді. Предстоятель розповів про життя славного пророка Божого та закликав наслідувати святого в його ревності по славі Божій.

«Святий пророк Ілія називається ревнителем по славі Божій. Він хотів, щоб всі люди прославляли Бога — вустами, ділами і життям. І ми, дорогі брати і сестри, повинні хоча б трішки бути подібними на святого пророка», — сказав він.

За богослужінням були піднесені сугубі молитви про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Після завершення літургії Блаженніший Архіпастир привітав вірян зі святом та благословив усіх.

news.church.ua