AC6FA951-B4C0-419D-97F0-A90BF231E6AF

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Божественну літургію у Києво-Печерській Лаврі

10 грудня, у Неділю 27-му після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Баришівський Віктор, а також духовенство обителі.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до численної пастви зі словом проповіді. Архіпастир розповів про зцілення Господом згорбленої жінки, про яке сьогодні читала Свята Церква у літургійному Євангельському зачалі, та тлумачення цієї події в контексті духовного життя. Блаженніший Владика пояснив, як нечисті духи впливають на життя людей, як проводити святкові дні, розповів про особливе значення для християнина добрих справ і молитви та закликав постійно звертатись до Бога.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Наприкінці богослужіння Предстоятель привітав паству з недільним днем, побажав, молитвами Богородиці та преподобних Антонія і Феодосія, сподобитись Царства Небесного та благословив вірних.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua