E0DAF27D-8EA4-4873-A073-994FE46BF32B

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Божественну літургію у Києво-Печерській Лаврі

24 січня 2021 року, у Неділю після Богоявлення, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Предстоятелю співслужили: намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, єпископ Бородянський Марк, гості у священному сані та духовенство обителі.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді. Архіпастир розповів вірянам про необхідність покаяння для того, щоб увійти в Царство Боже.

«Покаяння лежить в основі всякого добра, – наголосив Предстоятель. – Якщо ми хочемо бути добрими, світлими, милосердними, мати смирення і любов, то ми повинні каятися у своїх гріхах. Без сорому, без виправдання, без будь-яких людських філософій. А просто: “Господи, я ось це зробив, прости мене, я не маю виправдання!”».

За літургією піднесли особливі молитви про припинення епідемії коронавірусу, про лікарів та хворих.

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив священницьку хіротонію студента аспірантури Київської духовної академії ієродиякона Арсенія (Носи).

Наприкінці богослужіння духовенство на чолі з Предстоятелем звершили чин славлення Богоявлення.

Після відпусту Блаженніший владика привітав вірян зі святом та прикликав на паству Боже благословення.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua