Літургія-княгині-Ольги-34

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Божественну літургію у день престольного свята Свято-Ольгинського собору

24 липня 2019 року, у день пам’яті святої рівноапостольної великої княгині Ольги, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Свято-Ольгинському соборі на лівому березі Дніпра у Києві.

Його Блаженству співслужили єпископ Баришівський Віктор, духовенство храму та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив дияконську хіротонію над Максимом Шкотом, кліриком Святошинського благочиння Києва.

Після Божественної літургії Архіпастир привітав духовенство та вірян храму з престольним святом та благословив паству.

news.church.ua