D9192665-4231-44A5-8844-3917F5390EA2

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Божественну літургію та освятив накупольні хрести для нового столичного храму

6 травня 2018 року, у Неділю про самаряниню, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Свято-Успенському храмі, що на Позняках. Перед літургією митрополит Почаївський Володимир доставив до храму копію чудотворної ікони Божої Матері.

Його Блаженству співслужили: митрополит Некреський Сергій (Грузинська Православна Церква), намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври митрополит Почаївський Володимир, керуючий Південно-східним київським вікаріатством єпископ Білогородський Сильвестр, духовенство храму та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді.

За богослужінням було звершено дві хіротонії: дияконська – над студентом I курсу Київської духовної академії Андрієм Антоненком та ієрейська – над вихованцем 4 класу Київської духовної семінарії дияконом Олександром Котом.

Після Божественної літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій освятив хрести для новозбудованого храму, які одразу ж встановили на церковні куполи.

news.church.ua