3CA35964-919B-4953-8E6C-9465629D9BED

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Божественну літургію на головній площі Києво-Печерської Лаври

28 червня 2020 року, у Неділю 3-ю після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Бородянський Марк, гості у священному сані та духовенство обителі.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про позбавлення від епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу з хворобою.

Після Херувимської пісні Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив ієрейську хіротонію над дияконом Віталієм Михайленком, кліриком столичного храму на честь святителя Михаїла, першого митрополита Київського.

На завершення богослужіння Предстоятель привітав паству зі святом та благословив усіх.

news.church.ua