wpid-img_4261_edit.jpg

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив богослужіння Неділi сиропусної

13 березня, у Неділю сиропусну, спомин Адамового вигнання, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільский і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Макарівський Іларій, а також духовенство монастиря.

Після читання Євангелія Архіпастир звернувся до вірян, які у великій кількості зібралися за богослужінням, зі словом проповіді.

Під час літургії була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

За богослужінням Блаженніший владика звершив священницьку хіротонію над кліриком Бориспільської єпархії дияконом В’ячеславом Семенюком.

По завершенні літургії Предстотятель Української Православної Церкви привітав паству з недільним днем і благословив усіх.

news.church.ua