Блаженніший Митрополит Онуфрій благословив по всіх храмах звершувати молитви за лікарів

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія на сугубій єктенії за Божественними літургіями впродовж карантину виголошуватимуться прохання за медичних працівників. Про це повідомляє Канцелярія Київської Митрополії.

Відповідний циркуляр у додаток до листа від 18.03.2020 щодо посиленої молитви в умовах поширення коронавірусу COVID-19 було надіслано усім єпархіальним Преосвященним 24 березня 2020 року.

Зазначається, що посилену молитву виголошуватимуть за «медичних працівників, які самовіддано та невтомно борються із поширенням інфекції та рятують людські життя» разом з іншими проханнями впродовж періоду коронавірусного карантину.

Прохання за медичних працівників на сугубій єктенії:

Призри Владыко Человеколюбче на жертвенный подвиг врачей наших, посли им здравие непоколебимое, силу и крепость духа, мудрость к совершению трудов во благо народа нашего и сотвори чрез них исцеление страждущим рабом Твоим, прилежно молим Ти ся скоро услыши и помилуй.