wpid-30122733_ak_large.jpg

Блаженніший Митрополит Київський i всієї України Онуфрій звершив заупокійну літію за загиблими пiд час трагічних подій на Майданi

20 лютого ввечері, напередодні Неділі про митаря та фарисея, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України очолив Всенічне бдіння в храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Предстоятелю співслужили: намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Макарівський Іларій, єпископ Ірпінський Климент і духовенство монастиря.

Після завершення богослужіння Його Блаженство звершив заупокійну літію за активістами Майдану, загиблими під час трагічних подій на вулиці Інститутській у місті Києві в 2014 році.

Разом із Архіпастирем заупокійні молитви піднесли сотні вірян, які зібралися за богослужінням у Києво-Печерській Лаврі.

news.church.ua