wpid-img_1583_2_edit.jpg

Блаженніший Митрополит Київський i всієї України Онуфрій звершив Велике освячення вод Дніпра

19 січня, у день свята Хрещення Господнього, після урочистої Божественної літургії у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив чин великого освячення води затоки Оболонь на рiцi Дніпро.

Разом із Його Блаженством під час освячення молились Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Боярський Феодосій, духовенство міста Києва, а також сотня віруючих.

Після звершення чину освячення Блаженніший владика звернувся до присутніх зі словами вітання зі святом Богоявлення й окропив усіх святою водою.

За традицією, усі бажаючі мали можливість зануритися в ополонку після освячення.

news.church.ua