wpid-phoca_thumb_l_img_5799_edit.jpg

Блаженніший Митрополит Київський i всієї України Онуфрій очолив літургію в храмі Антонiя i Феодосiя Печерських

6 березня, в Неділю про Страшний суд, Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник монастиря митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Макарівський Іларій, єпископ Ірпінський Климент і духовенство монастиря.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

kdais.kiev.ua