wpid-img_2840_edit.jpg

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив літургію в лаврському храмі Антонiя i Феодосiя Печерських

14 лютого, в Неділю 37-му після П’ятидесятниці, передсвято Стрітення Господнього, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Макарівський Іларій і духовенство обителі.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до чисельної пастви, яка зібралася за первосвятительським богослужінням, зі словом проповіді.

На сугубiй ектенiї було піднесено молитву за мир в Україні. Також Предстоятель звершив дияконську хіротонію над студентом ІІ курсу магістратури Київської духовної академії Єгором Ногіним і священицьку хіротонію над студентом IV курсу КДА дияконом В'ячеславом Сирбу.

Пiсля завершення богослужіння Архіпастир привітав вірян з недільним днем та благословив усіх.

news.church.ua