2-3-1024x768

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив літургію в кафедральному соборі Чернівців

28 лютого, у Неділю про блудного сина, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Свято-Духівському кафедральному соборі Чернівців.

Його Блаженству співслужили: архієпископ Чернівецький і Буковинський Мелетій, єпископ Банченський Лонгин, а також духовенство собору.

Після читання Святого Євангелія Архіпастир звернувся до численної буковинської пастви зі словом проповіді. На сугубій ектенії було піднесено сугубу молитву за мир в Україні.

Наприкінці Божественної літургії Його Блаженство привітав архієреїв, духовенство та парафіян Свято-Духівського кафедрального собору з недільним днем і благословив усіх.

news.church.ua