wpid-201063.b_edit.jpg

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій взяв участь у роботі Архієрейського Собору РПЦ

2 лютого в храмі Христа Спасителя Москви розпочався Архієрейський Собор Руської Православної Церкви, в роботі якого взяла участь делегація архієреїв Української Православної Церкви на чолі з Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм.

В перший день роботи Собору архієреї заслухали доповідь Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила про діяльність Церкви у Міжсоборний період, а також доповідь Блаженнішого Митрополита Онуфрія про життя Української Православної Церкви на сучасному історичному етапі.

На початку свого виступу Його Святість приділив увагу темі Православ’я в Україні. «Ми всі маємо надавати всебічну підтримку Блаженнішому Митрополиту Онуфрію, єпископату Української Православної Церкви, її духовенству і вірним чадам в їхньому мирному подвизі», – звернувся Предстоятель РПЦ до присутніх на Соборі.

«Ваші труди, Ваше Блаженство, є прикладом того, як православні християни прагнуть єдності там, де насаджується розділення, та сіють любов там, де поширюється ненависть», – сказав Святіший Патріарх Кирил, вказуючи на пагубність розколу, прихильники якого силою захоплюють храми та гонять віруючих Української Православної Церкви.

Його Святість закликав архієреїв Руської Православної Церкви посилити молитви за Україну та її боголюбивий народ, аби на українській землі настав мир.

news.church.ua