1A2053A2-B3B1-45AA-B8F1-DF919B6F649C

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив літургію в Неділю святих отців I Вселенського собору

9 червня 2019 року, в Неділю 7-му після Пасхи, святих отців I Вселенського Собору, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій, єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій, вікарій Східно-Американської єпархії єпископ Манхеттенський Миколай (Руська Православна Церква Закордоном), єпископ Баришівський Віктор, ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр, а також братія Лаври та гості у священному сані.

За богослужінням молилися парафіяни та паломники обителі.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до вірян зі словом проповіді.

Під час літургії була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив дияконську хіротонію над студентом 2 курсу магістратури Київської духовної академії Сергієм Благою.

На завершення було звершено чин Славлення з молитвою до святих отців I Вселенського Собору. Після чого Архіпастир привітав паству зі святом та розповів, як захищали Православ’я святі отці, пам’ять яких сьогодні святкує Церква. Блаженніший владика пояснив, чому так важливо берегти чистоту Православної віри.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua