72ddb472-da34-420a-9184-c3a287708d37

Благодійна виставка «Україна – дім Пресвятої Богородиці» проходитиме у столичному «Звіринецькому» монастирі

У наступаючому 2016 році продовжила свою роботу благодійна виставка «Україна - дім Пресвятої Богородиці», організована учасниками благодійного проекту «Наша Лепта».

Новий рік почався з оновлення експозиції. Виставка доповнена п'ятьма іконами Пресвятої Богородиці, що на землі українській просіяли: Холмською (1259г.), Петровською (1326г.), Новодворською (1320г.), Пустинно-Глинською (XVIв.), а також Казанською іконами Божої Матері з села Кулевча Одеської області.

Запрошуємо вас відвідати виставку місцевошанованих чудотворних ікон Божої Матері з усіх регіонів України з 22 по 25 січня в Архангело-Михайлівському «Звіринецькому» монастирі міста Києва. Скористайтеся унікальною можливістю побачити і помолитися в одному місці перед 105 шанованими іконами.

Під час роботи виставки звершуються молебні, проводяться безкоштовні екскурсії для бажаючих дізнатися більш детально про історію ікон Пресвятої Богородиці на наших землях від Х століття до наших днів, а також переказах, пов'язаних з ними.

Сайт организаторів: sv-nikolay.kiev.ua

Сайт «Звіринецького» монастиря: zvcaves.com.ua