Благочинний Кладовищенського благочиння надав допомогу дитячому будинку у Рокитному

20 лютого благочинний Кладовищенського благочиння протоієрей Сергій Вейго з благословення Блаженнішого Мирополита Київського івсієї України Онуфрія відвідав дитячий будинок «Чебурашка» у містечку Рокитне.

Силами парафій благочиння було зібрано матеріальну допомогу дітям: іграшки, продукти харчування, одяг та взуття. До надання благодійної допомоги долучились також вихованці столичних катехизаторських курсів.

На початку зустрічі з вихованцями дитбудинку отець Сергій звершив подячний молебень, після чого священнослужитель мав змогу ознайомитися з побутом дітей. Також гості передали дітям ікони та духовну літературу. Наостанок керівництво закладу мало можливість поспілкуватись з благодійниками за спільним чаюванням.