FC4364AC-FB18-4192-B0FF-4E2C1E1DF096

Благочинний Голосіївського благочиння звершив панахиду за загиблими поліцейськими

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов відвідав Полк поліції особливого призначення у місті Києві та звершив панахиду за поліцейськими, загиблими під час виконання службових обов'язків.

Заупокійну молитву розділили родичі та численні друзі і колеги полеглих. У своєму слові священик сказав: "Хлопці, які знаходяться на передньому краю боротьби зі злочинністтю і ризикують своїм життям кожного дня, в повній мірі виконують головну заповідь про любов до Бога і до ближніх - "Немає більшої любові, ніж покласти душу свою за друзів своїх".

Духовенство Свято-Вознесенського храму протягом багатьох років опікується особовим складом цього підрозділу і завжди молиться про наших захисників.