unnamed-3

Благочинний Деснянського благочиння з парафіяльним дитячим хором привітали літніх людей з Різдвом Христовим

14 січня 2020 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Деснянського благочиння протоієрей Димитрій Григорак разом з вокально-хоровою студією «Янголятко», що при Свято-Троїцькому соборі, привітали людей похилого віку з Різдвом Христовим. Захід відбувся у Спеціалізованому будинку для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів (вул. Будищанська, 4).

Отець Димитрій щиро подякував директору закладу Наталії Калиті за її нелегку працю, також побажав всім присутнім міцного християнського духу, сповненого палкої любові до Богомладенця та всього світу, наголосив на важливості молитовного єднання, яке допомагає перенести будь-які життєві труднощі, а також здоров‘я душевного та тілесного.

Після вступного слова священика дитячий хор наповнив зал колядками та різдвяними піснеспівами. Прославивши Бога, діти передали подарунки від громади Свято-Троїцького собору всім присутнім і тим, хто не зміг прийти до залу, оскільки перебуває в лежачому стані. У закладі насьогодні перебуває близько 80 людей похилого віку та ветеранів праці.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua