491B4F0B-9335-4B70-BA9C-9AEFD9DA3CCD

Благочинний Деснянського благочиння з духовенством з нагоди Пасхи відвідали соціальні установи Троєщини

3 травня 2019 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Деснянського благочиння Східного київського вікаріатства протоієрей Димитрій Григорак разом з духовенством Свято-Троїцького собору привітали первинну організацію Українського товариства сліпих (УТОС) (вул. Маршала Жукова 31), а також мешканців у Спеціалізованому будинку для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку, інвалідів (вул. Будищанська 4) зі святом Світлого Христового Воскресіння.

Дорогим братам і сестрам духовенство принесло втішну звістку про Воскреслого Спасителя, який Своєю смертю переміг смерть і дарує спасіння душі вже сьогодні і життя вічне та блаженне назавжди.

Організаціям була передана посильна матеріальна допомога, пасхальні куличі та писанки. Також людям побажали зміцнення душевного та тілесного здоров‘я, мудрості, умиротворіння та духовного зростання в Господі Іісусі Христі.

На сьогодні в УТОС перебуває на обліку 506 інвалідів по зору, а у спеціалізованому будинку ветеранів війни та праці проживають близько 80 мешканців. Серед людей похилого віку є чимало ветеранів та інвалідів війни, ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС, інвалідів різних категорій, які перебувають в нелегкому життєвому положенні, в основному це - самотні та соціально незахищені люди.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua