69FA2548-5760-43F6-90CC-6918542CEB70

Благочинний Деснянського благочиння взяв участь у заході з вшанування матерів та вдів загиблих афганців

10 лютого 2021 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Деснянського благочиння Східного київського вікаріатства протоієрей Димитрій Григорак взяв участь у заході з вшанування матерів та вдів загиблих воїнів-інтернаціоналістів Деснянського району. Меморіальний захід проходив напередодні 32-х роковин виведення радянських військ з Демократичної республіки Афганістан у Галереї мистецтв Деснянського району.

Свої слова подяки на адресу присутніх жінок висловили т. в. о. голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко, депутат Київради Юрій Зубко, благочинний Деснянського благочиння протоієрей Димитрій Григорак, голова Деснянської організації Товариства Червоного Хреста Валентина Романюк.

Учасниці зібрання були нагородженні почесними грамотами та подячними листами, отримали подарунки від Деснянської райдержадміністрації, Свято-Троїцького храму та Деснянської районної організації Товариства Червоного Хреста.