IMG_0069

Архієпископ Васильківський Миколай звершив літургію в храмі на честь преподобного Серафима Саровського

20 вересня 2020 р., в неділю 15-у по П’ятидесятниці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Васильківський Миколай звершив Божественну літургію в храмі на честь преподобного Серафима Саровського у Пущі-Водиці.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Іоанн Грицько, священики храму та гості парафії у священному сані.

Після Євангельського читання владика Миколай звернувся до вірян з архіпастирським словом, а після сугубої єктенії підніс молитву про позбавлення від епідемії коронавірусу.

В цей день настоятель храму преподобного Серафима Саровського у Пущі-Водиці протоієрей Іоанн Грицько святкував свій ювілей — 50-річчя з Дня народження та День свого небесного покровителя — святителя Іоанна, архієпископа Новгородського.

Владика тепло поздоровив ювіляра та передав йому поздоровлення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія і від його імені вручив отцю Іоанну високу церковну нагороду — орден святого апостола Іоанна Богослова I ступеню.