IMG_0013

Архієпископ Васильківський Миколай звершив чин Пасії в храмі прп. Симеона Стовпника

4 квітня 2021 р., у Неділю 3-у Великого посту, Хрестопоклонну, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Васильківський Миколай звершив чин Пасії з читанням акафісту Божественним Страстям Христовим в храмі на честь преподобного Симеона Стовпника Святошинського благочиння столиці.

Преосвященному владиці співслужили благочинний Святошинського благочиння протоієрей Василій Алексик і священики храму.

Після богослужіння Преосвященний владика Миколай звернувся до духовенства та парафіян із архіпастирським словом і передав присутнім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.