IMG_0019

Архієпископ Васильківський Миколай звершив Божественну літургію в храмі Зачаття прор. Іоанна

27 грудня 2020 р., у Неділю 29-у після П’ятидесятниці, святих праотців, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Васильківський Миколай звершив Божественну літургію в храмі на честь Зачаття пророка Іоанна Хрестителя Святошинського благочиння міста Києва.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Святошинського благочиння протоієрей Василій Алексик, заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич, настоятель храму протоієрей Адам Кучмій та духовенство Святошинського благочиння столиці.

Після читання Євангелія владика звернувся до пастви зі словом проповіді, а по сугубій єктенії підніс молитву Господу Вседержителю про позбавлення від епідемії коронавірусу.

В цей день настоятель храму та духівник Святошинського благочиння протоієрей Адам відзначає День свого тезоімеництва та ювілей — 45 років з дня дияконської хіротонії.

Владика Миколай передав імениннику поздоровлення і благословення від Предстоятеля Української Православної Церкви.