DSC_1224

Архієпископ Васильківський Миколай молитовно відзначив День тезоіменитства

16 лютого 2021 року, у день пам’яті святого рівноапостольного Миколая, архієпископа Японського, своє тезоіменитство відзначив архієпископ Васильківський Миколай.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Божественну літургію в храмі на честь великомученика Димитрія Солунського, що на Жулянах, звершили вікарії Київської Митрополії архієпископ Васильківський Миколай та єпископ Білогородський Сильвестр.

Архієреям співслужили: благочинний Солом’янського благочиння протоієрей Ярослав Шовкеник, благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, благочинний Другого лікарняного благочиння протоієрей Геннадій Батенко, благочинний Святошинського благочиння протоієрей Василій Алексик, благочинний Васильківського благочиння протоієрей Андрій Гоєнко, клірики та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія єпископ Сильвестр звернувся до усіх зі словом проповіді, у якому на прикладі святого рівноапостольного Миколая показав, що апостольське служіння в Церкві продовжується і ніколи не припинялося.

На сугубій ектенії були виголошені прохання і молитви про припинення пандемії коронавіруса та здоров’я лікарів.

Після літургії було звершено чин Славлення перед шанованим образом святителя Миколая.

Єпископ Сильвестр поздоровив Високопреосвященного владику Миколая з Днем тезоіменитства та передав йому слова вітання від Предстоятеля Української Православної Церкви.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua