Архієпископ Макарівський Іларій звершив літургію в храмі села Дмитрівка

4 березня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій звершив літургію в храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці у селі Дмитрівка Ірпінського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Ірпінського благочиння протоієрей Олександр Федоричко, настоятель храму протоієрей Сергій Кобиляцький та духовенство Макарівського вікаріатства.

Після Євангельського читання владика Іларій виголосив проповідь. На сугубій ектенії архієрей підніс молитву за мир в Україні.

Наприкінці богослужіння архієпископ Іларій привітав голову селищної ради Дмитрівки Тараса Дідича з Днем Народження та передав парафіянам благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.