wpid-5ibveaixscc.jpg

Архієпископ Макарівський Іларій звершив літургію в храмі мiста Вишневе

18 лютого, в день шанування ікони Божої Матері "Віднайдення загиблих", з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив літургію в храмі на честь цієї ікони у мiстi Вишневе.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Вишнівського благочиння протоієрей Василій Русинка, настоятель парафії архімандрит Іларіон (Каменський) та духовенство єпархії.

Після Євангельського читання владика виголосив проповідь. Під час служби Божої було вознесено молитву за мир в Україні.

По завершенні богослужіння архієрей поздоровив усіх з престольним святом та передав благословення та привітання Предстоятеля Української Православної Церкви.