wpid-dsc04770.jpg

Архієпископ Макарівський Іларій звершив літургію в храмі мiста Iрпiнь

21 лютого, у Неділю про митаря і фарисея, вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив Божественну літургію в Свято-Миколаївскому храмі міста Ірпінь, що на на території Університету Державної фіскальної служби України.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Iрпінського благочиння протоієрей Олександр Федоричко, настоятель парафії протоієрей Андрій Клюшев та клірики храму.

Пiсля читання Святого Євангелія архієрей вимовив проповідь про образ покаяння в притчi Спасителя про митаря й фарисея.

На сугубiй ектенiї владика Iларiй пiднiс молитву Господу за мир в Україні.

Пiсля вiдпусту Високопреосвященний владика передав вiрним благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.