Архієпископ Макарівський Іларій звершив читання Великого покаянного канону прп. Андрія Критського в Свято-Вознесенському храмі

15 березня, у вівторок першої седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив читання другої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в Свято-Вознесенському храмі Вишнівського благочиння Макарівського вікаріатства.

Разом з владикою за богослужінням молилися благочинний Вишнівського благочиння і настоятель храму протоієрей Василій Русінка, духовенство храму, а також клірики та віряни парафії.

Після читання Великого покаянного канону Його Високопреосвященство звернувся до пастви зі словом проповіді. На завершення архіпастирської настанови, архієпископ Іларій передав парафіянам благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.