Архієпископ Макарівський Іларій звершив читання канону преп. Андрія Критського в Свято-Пантелеймоновському храмі

14 березня, у понеділок першої седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив читання першої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в Свято-Пантелеймоновському храмі Боярського благочиння.

Разом з владикою за богослужінням молилися благочинний Боярського благочиння протоієрей Володимир Паращак, настоятель храму ієрей Комтянтин Дворовий, а також клірики та віряни парафії.

Після читання Великого покаянного канону Його Високопреосвященство звернувся до пастви зі словом проповіді. На завершення архіпастирської настанови, архієпископ Іларій передав парафіянам благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.