F5D5F03F-E8E4-471F-AEE7-D92BA76E1F08

Архієпископ Феодосій звершив відспівування протоієрея Олександра Стороженка

2 лютого 2020 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив відспівування спочилого клірика Першого Дарницького благочиння протоієрея Олександра Стороженка. Відспівування відбулося в храмі на честь блаженної Ксенії Петербурзької у Дарницькому районі Києва, де отець Олександр був почесним настоятелем.

Перед богослужінням архієпископ Феодосій звернувся до присутніх зі словом проповіді.

На чині відспівування Високопреосвященному владиці співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк та духовенство столиці.

Провести в останню путь священика прийшли його вдова, діти, численні духовні чада і прихожани храму.

Перед прощанням з новопреставленим благочинний Першого Дарницького благочиння промовив надгробне слово про протоієрея Олександра.