B4E23520-C534-45FA-96F6-1BBC4352297F

Архієпископ Феодосій звершив літургію в Петро-Павлівському храмі на Подолі з нагоди малого престольного свята

11 лютого 2020 року, в день пам’яті священномученика Ігнатія Богоносця, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія архієпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в відроджуваному храмі на честь святих апостолів Петра і Павла на Подолі. Історично на цьому місці була церква з боковим вівтарем на честь священномученика Ігнатія.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Подільського району і настоятель храму протоієрей Тимофій Костюченко та духовенство столиці.

Під час літургії були піднесені сугубі молитви про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

На завершення богослужіння владика передав настоятелю, духовенству та громаді храму привітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія і вимовив проповідь.