1CAC08CD-CB98-4FE9-BB50-781716F6DEDD

Архієпископ Боярський Феодосій звершив богослужіння престольного свята в Свято-Миколаївському храмі на Подолі

19 грудня 2019 року, в день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію в храмі на честь святителя Миколая на Подолі. В цей день парафія відзначає 10-річчя від звершення першої літургії на цьому місці.

Високопреосвященному владиці співслужили настоятель храму протоієрей Сергій Вінничук та духовенство столиці. Під час літургії були піднесені сугубі молитви про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

На завершення літургії відбувся хресний хід навколо храму, після якого архієпископ Феодосій передав настоятелю і громаді храму привітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія, вимовив проповідь, вручив церковні нагороди благодійникам і роздав у благословення усім ікони, а дітям солодкі подарунки.