photo_2019-10-16_14-02-04

Архієпископ Феодосій взяв участь у науковій богословській конференції, присвяченій сучасному духівництву

16 жовтня 2019 року архієпископ Боярський Феодосій взяв участь у міжнародній науковій богословській конференції "Сучасне православне духівництво". Метою конференції, яка була організована Московської духовної академією, був богословський, історичний та пасторологічний розгляд феномена православного духівництва в історії Церкви і сьогодні.

В рамках заходу Високопреосвященний владика виступив з доповіддю на тему: "Православне духівництво як актуалізація троякого служіння Христа Спасителя: священницького, пророчого і царського". Архієпископ Феодосій представлляв на конференції Київські духовні школи.

Після основного пленарного засідання в секційних групах було обговорено низку тем, пов'язаних із загальним напрямком академічної конференції. На підставі доповідей учасників планується видання статей відповідної тематики в наукових журналах Московської духовної академії.