444B82EB-AD2D-4E51-BF80-5A3A71FEB3A4

Архієпископ Феодосій провів зустріч з парафіянами Всіхсвятського храму на Лісовому кладовищі Києва

12 січня 2020 року, ввечері Неділі після Різдва Христового, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій відвідав громаду Всіхсвятського храму на Лісовому кладовищі Києва.

Високопреосвященного владику зустріли настоятель Всіхсвятського храму протоієрей Олександр Барібан, духовенство та парафіяни храму.

Розпочався вечір з слова проповіді архієпископа Феодосія, після якого чоловічий хор і вихованці недільної школи виступили перед присутніми з виконанням колядок. Також колядками та різдвяними піснеспівами порадував всіх творчий колектив прихожан з обмеженими можливостями. Всі колядники отримали від владики солодкі подарунки.

Після завершення концертної частини вечора архієпископ Феодосій відповів на питання прихожан, які сьогодні хвилюють всіх православних віруючих: про канонічний устрій Церкви, про небезпеку розколу в світовому Православ'ї, про захист прав канонічної Церкви у нас в країні. Також звучали питання про духовне життя сучасної людини: про таїнство Причастя, особливості причастя людей з обмеженими можливостями та про багато іншого. Після закінчення питань і відповідей відбулося спільне чаювання.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua