F84F66BA-1740-4C67-A877-0D3B56801659

Архієпископ Феодосій очолив богослужіння в храмі міста Боярка

6 серпня 2020 року, в день пам'яті святих благовірних князів страстотерпців Бориса і Гліба, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій відвідав своє титульне місто Боярку, де звершив Божественну літургію в Свято-Покровському храмі. Високопреосвященному владиці співслужив вікарій Київської Митрополії єпископ Іванківський Кассіан, керуючий Вишневським вікаріатством.

Також за богослужінням взяли участь благочинний Боярського благочиння протоієрей Володимир Паращак, настоятель храму протоієрей Миколай Маслій та духовенство Київської єпархії.

На сугубій ектенії підносилися прохання і молитви про позбавлення від коронавирусной інфекції та про здоров'я медичних працівників. Після Євангельського читання архієпископ Феодосій вимовив проповідь.

Після закінчення літургії Високопреосвященний владика подякував єпископу Іванківському Кассіану та настоятелю храму протоієрею Миколаю за запрошення відвідати Боярку і звершити богослужіння, а також підніс в пам'ятний дар храму «Печерську» ікону Пресвятої Богородиці з преподобними Антонієм і Феодосієм.

На завершення богослужіння архіпастирі, духовенство та парафіяни вітали настоятеля храму протоієрея Миколая Маслія і його дружину матушку Вікторію з 25-річчям спільного життя. Оголошувалося многоліття багатодітному подружжю, від Боярського духовенства отцю настоятелю і його матушці були вручені пам'ятні подарунки.