B0686936-26E2-4201-8446-7939AF5B42F3

Архієпископ Феодосій очолив богослужіння престольного свята в храмі на честь преподобного Серафима Саровського

1 серпня 2020 року в храмі на честь преподобного Серафима Саровського, що у Пущі-Водиці, з нагоди престольного свята відбулася святкова літургія. Богослужіння з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія очолив вікарій Київської Митрополії, керуючий Північним київським вікаріатством, архієпископ Боярський Феодосій.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, благочинний Оболонського благочиння протоієрей Володимир Терещук, благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка, настоятель парафії протоієрей Іоанн Грицько і духовенство столиці.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після літургії архієпископ Феодосій передав духовенству та прихожанам храму привітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія та звернувся до парафіян зі словом проповіді.

На завершення святкового богослужіння священнослужителі та миряни пройшли хресним ходом навколо храму.