2E8AEBF8-46BC-45ED-A70E-0F785F7F8FD5

Архієпископ Бучанський Пантелеімон звершив літургію в храмі села Клавдієво-Тарасове

6 листопада 2019 року, у день вшанування ікони Божої Матері «Всіх Скорботних Радість», з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Бучанський Пантелеімон, керуючий Бородянським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь Успіння Пресвятої Богородиці у селі Клавдієво-Тарасове.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Роман та гості у священному сані.

Під час Малого входу за заслуги перед Українською Православною Церквою настоятеля було удостоєно нагороди - права служіння з відкритими Царськими Вратами до Херувімської пісні.

Під час літургії була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Після літургії архієрей передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви та привітав прихожан зі святом.