B6DBB67F-058C-4398-B178-DBE95D49278E

Архієпископ Бучанський Пантелеімон звершив літургію в храмі містечка Бабинці

21 січня 2018 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Бучанський Пантелеімон, керуючий Бородянським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь без срібників Косми і Даміана у містечку Бабинці Бородянського району.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Другого Бородянського благочиння і настоятель храму протоієрей Богдан Чубайко та духовенство благочиння.

На сугубій ектенії було виголошено молитву за мир в Україні та молитву за Церкву. Після літургії духовенство звершило чин Славлення перед іконою Хрещення Господнього та було виголошено Многоліття усім присутнім.

Владика Пантелеімон звернувся до духовенства та вірян з привітанням на честь свята Хрещення Господнього і побажав щоб Господь зберіг нашу Церкву, країну і народ.

Керуючий Бородянським вікаріатством вручив парафіянам ікони Різдва Христового та передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.