09D55B61-11F9-4361-857B-E34F20553EA4

Архієпископ Бучанський Пантелеімон освятив храм на честь Пресвятої Трійці у селі Страхолісся

28 травня, в день Святого Духу, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія архієпископ Бучанський Пантелеімон, керуючий Бородянським вікаріатством, звершив Божественну літургію з осяченням Свято-Троїцького храму після його відновленя у селі Страхолісся.

Високопреосвященішому владиці співслужили: благочинний Іванківського благочиння протоієрей Миколай Гринів, настоятель храму ієрей Сергій Світельський та гості у священному сані.

На богослужінні була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Після літургії архієрей передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви та привітав духовенство і прихожан храму зі святом. В кінці богослужіння відбувся хресний хід навколо храму, після якого владика з благословіння Блаженнішого Митрополита Онуфрія вручив церковні нагороди активним парафіянам.