32D07FA5-E93D-4285-9FCF-56D34E25EAC9

Архієпископ Боярський Феодосій звершив літургію у співслужінні з духовенством Оболонського благочиння

13 березня 2020 року, в п’ятницю 2-го тижня Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь Покрова Пресвятої Богородиці в Оболонському районі Києва.

Високопреосвященному владиці співслужили благочинний Оболонського благочиння протоієрей Володимир Терещук, настоятелі та духовенство Оболонського району. В цей день відбулося традиційне великопісне спільне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Північного вікаріатства столиці протоієрей Анатолій Затовський.

На завершення богослужіння архієпископ Феодосій передав духовенству від Блаженнішого Митрополита Онуфрія подяку за гідне служіння та вимовив проповідь.