photo_2020-03-18_15-03-00

Архієпископ Боярський Феодосій звершив літургію у співслужінні з духовенством Кладовищенського благочиння

18 березня 2020 року, в середу 3-го тижня Великого посту і день обрітення мощей святителя і сповідника Луки (Войно-Ясенецького), архієпископа Сімферопольського і Кримського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь святої великомучениці Єкатерини на Лук’янівському кладовищі Києва.

Високопреосвященному владиці співслужили настоятелі та духовенство кладовищенських храмів столиці. В цей день відбулося традиційне великопісне спільне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Північного вікаріатства столиці протоієрей Анатолій Затовський.

По закінченні Літургії був звершений молебень святителю Луці Кримському перед ковчегом з часткою мощей святого. На завершення богослужіння архієпископ Феодосій передав духовенству від Блаженнішого Митрополита Онуфрія подяку за гідне служіння та вимовив проповідь.