830426BD-56AF-4A82-B5CE-77700BA860B9

Архієпископ Боярський Феодосій звершив літургію у співслужінні з духовенством Подільського благочиння

11 березня 2020 року, у середу другої седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів у відроджуваному храмі на честь святих апостолів Петра і Павла на Подолі.

Високопреосвященному владиці співслужили благочинний Подільського благочиння протоієрей Тимофій Костюченко, настоятелі храмів і духовенство Подільського району.

У цей день відбулося традиційне великопісне спільне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Північного вікаріатства столиці протоієрей Анатолій Затовський.

На завершення богослужіння архієпископ Феодосій передав духовенству від Блаженнішого Митрополита Онуфрія подяку за гідне служіння та вимовив проповідь.