68B550AA-C896-4184-B9CD-53FDD7D4C67D

Архієпископ Боярський Феодосій звершив читання Великого покаянного канону у співслужінні настоятелів кладовищенських храмів столиці

4 березня 2020 року, в середу першої Седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, звершив читання третьої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в храмі на честь усіх святих на Лісовому кладовищі Києва.

За богослужінням разом з Високопреосвященним владикою молилися благочинний храмів Кладовищенського церковного округу протоієрей Сергій Вейго та духовенство благочиння.

Наприкінці богослужіння архієпископ Феодосій привітав духовенство та парафіян з початком Великого посту і вимовив проповідь.