Палестина_новый размер

Архієпископ Боярський Феодосій взяв участь у святкуванні Національного Дня Палестини

5 грудня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Палестини в Україні доктора Мохаммеда Аль-Асаада архієпископ Боярський Феодосій взяв участь у святкуванні Національного Дня Палестини - Міжнародного дня солідарності з палестинським народом (за рішенням ГА ООН, грудень 1977 р.)

Святковий прийом, який був організований Посольством Палестини в Україні, відвідали державні службовці, релігійні представники, діячі науки, культури.

Від імені Предстоятеля Української Православної Церкви архієпископ Феодосій привітав пана Посла та членів дипломатичного корпусу зі святом і побажав миру і злагоди палестинському народові.