7540DF30-5C1E-438D-8B15-7BBC91F9E1BD

Архієпископ Боярський Феодосій взяв участь у святковому прийомі посольства Республіки Казахстан

26 червня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Казахстан в Україні пана Самата Ордабаєва вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій взяв участь у святковому прийомі, організованому казахстанським посольством в Україні. Захід проходив з нагоди 20 річниці переносу столиці Республіки Казахстан із Алма-Ати в Астану.

Урочистий прийом відвідали діячі культури і науки, державні службовці, релігійні представники.

Від імені Предстоятеля Української Православної Церкви архієпископ Феодосій привітав пана Посла та членів дипломатичного корпусу зі святом, побажав благополуччя і миру народу Казахстану.