408733DD-9868-475F-A6AC-0F0AFB4931A0

Архієпископ Боярський Феодосій взяв участь у прийомі з нагоди Дня незалежності Республіки Казахстан

4 грудня 2019 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Казахстан в Україні пана Самата Ордабаєва вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій взяв участь у святковому прийомі, організованому казахстанським посольством в Україні.
Захід проходив з нагоди 28 річниці незалежності Республіки Казахстан.

Урочистий прийом відвідали діячі культури і науки, державні службовці, релігійні представники.

Від імені Предстоятеля Української Православної Церкви архієпископ Феодосій привітав пана Посла та членів дипломатичного корпусу зі святом, побажав благополуччя і миру народу Казахстану.