16EA94C9-B878-4E1A-91D4-FD44FEDBC827

Архієпископ Боярський Феодосій взяв участь у прийомі посольства Республіки Польща

14 листопада 2019 року, з нагоди офіційного свята Польщі - 101-річниці відновлення Незалежності Республіки, посольство Польщі організувало святковий прийом в Києві, на який були запрошені державні службовці, діячі науки, культури України, релігійні представники.

Національний день незалежності Польщі встановлений в пам'ять про отримання у 1918 році державної незалежності від Російської імперії, Австрії та Пруссії.

На запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні Бартоша Ціхоцкі та з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія захід відвідав вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій.

Від імені Предстоятеля Української Православної Церкви архієпископ Феодосій передав пану Послу та членам дипломатичного корпусу побажання миру, благополуччя, і процвітання польському народові.
Традиційно, під час заходу усі присутні мали можливість в неформальній обстановці обговорити поточні питання суспільного життя України і Польщі, поділитися позицією своїх конфесій і організацій на актуальні теми.