IMG_6665_новый размер

Архієпископ Боярський Феодосій взяв участь у прийомі посольства Франції

14 липня 2019 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Французької Республіки в Україні пані Ізабель Дюмон вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій взяв участь у святковому прийомі, організованому французьким посольством в Україні.

Захід проходив в музеї "Мистецький Арсенал" з нагоди національного свята Франції — Дня взяття Бастилії.

Святковий прийом відвідали державні службовці, релігійні представники, діячі науки, культури.

Від імені Предстоятеля Української Православної Церкви архієпископ Феодосій привітав пані Посла та членів дипломатичного корпусу зі святом, побажав благополуччя і миру народу Франції.