E9C1D985-FAC7-4405-BD3E-5D8A94975476

Архієпископ Боярський Феодосій очолив престольне свято у Всіхсвятському храмі на Лісовому кладовищі

14 червня 2020 року, в Неділю всіх святих, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій відвідав столичне Лісове кладовище, де очолив Божественну літургію в день престольного свята у Всіхсвятському храмі.

Високопреосвященному владиці співслужили: благочинний храмів Кладовищенського церковного округу протоієрей Сергій Вейго, настоятель храму протоієрей Олександр Барібан і духовенство столиці.

Під час богослужіння підносилися сугубі прохання і молитви про позбавлення від коронавирусной інфекції та про здоров'я медичних працівників.

Після закінчення літургії архієпископ Феодосій звершив освячення каплиці-бювету на честь ікони Божої Матері "Живоносне Джерело" з мозаїчним однойменним образом, яка була зведена на прихрамовій території.

На завершення богослужіння відбувся хресний хід навколо храму, після якого Високопреосвященний владика передав настоятелю, духовенству та громаді привітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія та вимовив проповідь.

Архієпископ Феодосій відвідав другу православну громаду і храм на Лісовому кладовищі - на честь Воскресіння Христового. Владика звершив молебень у співслужінні настоятеля храму ієрея Андрія Кострубицького, опісля - заупокійну літію на могилі спочилого багаторічного настоятеля протоієрея Миколая Кострубицького. Після молебню архієпископ Феодосій передав священнослужителям і громаді Свято-Воскресенського храму благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія і промовив проповідь.

Після закінчення богослужіння владика спілкувався з духовенством і прихожанами храму, відповідаючи на питання про церковнопарафіяльне і духовне життя.